OCHOTNÍCI-ZC

Web o životě ochotnických divadel v regionu

AKTUALITY

JIRÁSKŮV HRONOV - hlavní program

Program 79. Jiráskova Hronova

JIRÁSKOVO DIVADLO

Sobota 1. srpna

16.30 a 20.00 hodin ● Jiráskovo divadlo 
Městské divadlo Děčín / režie: Petr Michálek
H.Ch. Andersen, Petr Michálek: Malá mořská víla

Neděle 2. srpna

16.30 a 19.30 hodin ● Jiráskovo divadlo
Taneční a pohybové studio Magdaléna Rychnov u Jablonce nad Nisou na písně Ivy Bittové, choreografie Ludmila Rellichová: Každý je někdy trapný
ZUŠ Sedlec-Prčice na hudbu Hepningarna, choreografie Vendula Dědová: Divnokraje
NoTa ZUŠ B. Smetany Plzeň na hudbu Anouara Brahema, choreografie Lenka Jíšová: Leila v zemi kolotočů
OTEVŘENO (ozvěny celostátní přehlídky pantomimy a pohybového divadla v Kolíně)Pantomima S. I. Brno / režie: Jindřich Zemánek Kolektiv souboru: Promiňte, poprskal jsem vás
Pantomimická jednotka ŘEČ Praha / kolektivní režie, Kolektiv souboru: Ze života hmyzu

Pondělí 3. srpna

16.30 a 20.00 hodin ● Jiráskovo divadlo 
Divadlo Alexandera Gondarčuka Omsk, Rusko / režie:Alexander Gondarčuk
Vladimír Ilukhov: Kouzelná jablka

Středa  5. srpna

17.45 a 20.30 hodin ● Jiráskovo divadlo 
Divadlo Commedia Poprad, Slovenská republika / režie: Vlado Benko, Dušan Kubaň, Michal Novák
René Fallet, Alexandr Gregar, Vlado Benko: Kapustnica

Čtvrtek  6. srpna

15.30 a 18.00 hodin ● Jiráskovo divadlo 
Divadlo Kámen Praha / režie: Petr Macháček
Petr Macháček: Zvěstování Bohunce

Pátek  7. srpna

15.30 a 18.00 hodin ● Jiráskovo divadlo 
DISK Trnava, Slovenská republika / režie: Blaho Uhlár
Blaho Uhlár a kolektiv souboru: Výhľad

Sobota  8. srpna

16.00 a 20.15 hodin ● Jiráskovo divadlo 
Divadlo SemTamFór Slavičín / režie: Milan Janček
Gilles Dyrek: Benátky pod sněhem

 

SÁL JOSEFA ČAPKA

Sobota 1. srpna

13.00 a 16.30 hodin ● Sál Josefa Čapka 
DS Eduarda Vojana Brněnec / režie: Jan Heger-Kučera, Karel Černý
Alois a Vilém Mrštíkovi: Maryša

Sobota 1. srpna

21.30 hodin ● Sál Josefa Čapka 
Geisslers Hofcomoedianten Kuks / režie: Petr Hašek
Antonio Bioni, Apostolo Zeno: Andromache

Neděle 2. srpna

14.15 a 16.15 hodin ● Sál Josefa Čapka 
Geisslers Hofcomoedianten Kuks / režie: Petr Hašek
Antonio Bioni, Apostolo Zeno: Andromache

Neděle 2. srpna

21.00 hodin ● Sál Josefa Čapka 
Theatre Universitaire Royal de Liege, Belgie / režie: R. Germay
Franz Kafka: Zpráva pro jednu akademii(Bericht an eine Akademie)

Pondělí 3. srpna

16.30 a 20.00 hodin ● Sál Josefa Čapka 
Theatre Universitaire Royal de Liege, Belgie / režie: R. Germay
Franz Kafka: Zpráva pro jednu akademii(Bericht an eine Akademie)

Úterý 4. srpna

14.30 a 19.30 hodin ● Sál Josefa Čapka 
Čmukaři Turnov / kolektivní režie
D. Weissová, R. Zemenová: ZA KAŽDÝM ROHEM JESKYŇKA

Středa 5. srpna

14.30 a 16.30 hodin ● Sál Josefa Čapka 
LDO ZUŠ Strakonice / režie: Jiřina Lhotská
J. Lhotská podle H.Ch. Andersena: Je to naprosto jisté
DS Trdla při O. S. Thalia Vyškov / režie: O. Pitelová a I. Šmelová
Olga Pitelová a Ivana Šmelová na motivy španělské pohádky: Kuře Čtvrtka

Středa 5. srpna - 20.30 hodin ● Sál Josefa Čapka
Čtvrtek 6. srpna - 20.30 hodin ● Sál Josefa Čapka
Pátek 7. srpna - 14.00 hodin ● Sál Josefa Čapka

Nezávislý soubor Buranteatr Brno / režie: Jiří Hájek
Martin McDonagh: Pan Polštář (host festivalu - profesionální soubor)

Čtvrtek 6. srpna

14.00 a 16.15 hodin ● Sál Josefa Čapka 
Divadlo Prkno – SUZAT Veverská Bítýška / režie: Pavel Vašíček
Eduardo Rovner: Společnost

Pátek 7. srpna

20.00 a 22.30 hodin ● Sál Josefa Čapka 
LÁHOR/Soundsystem / kolektivní režie
LÁHOR/Soundsystem: Diskrétní den

Sobota 8. srpna

14.30 a 16.30 hodin ● Sál Josefa Čapka 
Divadlo De Facto Mimo Jihlava / režie: Martin Kolář
Martin Kolář na motivy Bély Horgase: Zelené prasátko

 

SÁL SOKOLOVNY

Sobota 1. srpna - 13.30, 18.00 a 20.00 hodin ● Sál Sokolovny 
Neděle 2. srpna - 14.00 hodin ● Sál Sokolovny 

Studio Divadla Dagmar a pedagogické školy Karlovy Vary / scénář a režie: Hana Franková
J.D. Salinger, L. a R. Pellarovi: Já, Holden

Neděle 2. srpna - 21.00 hodin ● Sál Sokolovny 
Pondělí 3. srpna - 14.00, 16.30 a 20.00 hodin ● Sál Sokolovny 

Někdo – dvoučlenný soubor jednoho herce ZUŠ F.A.Šporka Jaroměř / režie: J. Holasová a J. Maksymov
J. Maksymov a J.Holasová: Ve dvě na hruškách II.

Soubor Třetí věk při Městské knihovně v Lounech / režie: Renata Vordová
Kolektiv souboru s využitím textů Jiřího Suchého: Včera se mi zdálo

Úterý 4. srpna - 18.00 a 21.15 hodin ● Sál Sokolovny 
Středa 5. srpna - 14.30 a 16.30 hodin ● Sál Sokolovny 

Tate lyummi Praha / kolektivní režie
Kolektiv divadla: Krvavé koleno

Středa 5. srpna - 21.00 hodin ● Sál Sokolovny 
Čtvrtek 6. srpna - 20.30 hodin ● Sál Sokolovny 

Pátek 7. srpna - 20.30 hodin ● Sál Sokolovny 
Sobota 8. srpna - 18.00 hodin ● Sál Sokolovny 

Divadlo SoLiTEAter Praha – Libor Ulovec / kol. režie
Doug Wright: SVOU VLASTNÍ ŽENOU

Čtvrtek 6. srpna - 14.00 a 18.00 hodin ● Sál Sokolovny 
Pátek 7. srpna - 14.00 a 16.30 hodin ● Sál Sokolovny 

DS Vojan Libice nad Cidlinou / režie: Jaroslav Vondruška
Vlastimil Peška: MĚLA BABKA ČTYŘI JABKA

 

ZÁKLADNÍ ŠKOLA - NÁMĚSTÍ

Sobota 1. srpna - 13.00, 18.00 a 21.30 hodin ● ZŠ - náměstí 
Neděle 2. srpna - 14.00, 16.00 a 18.30 hodin ● ZŠ - náměstí 
Pondělí 3. srpna - 16.30 a 18.30 hodin ● ZŠ - náměstí 

Soubor Na klíček Česká Lípa / scénář a režie: Markéta Holá
Karel Hynek: VRSTVY MASEK

Úterý 4. srpna - 14.30, 16.30, 19.30 a 21.15 hodin ● ZŠ - náměstí 
Středa 5. srpna - 14.30, 16.30 19.30 a 21.15 hodin ● ZŠ - náměstí 

HOP – HOP ZUŠ Ostrov / režie: Irena Konývková
I. Konývková podle J. Wilsonové : RUBY A GARNET?

Čtvrtek 6. srpna - 16.00 a 19.00 hodin ● ZŠ - náměstí 
Pátek 7. srpna - 15.00, 19.00 a 22.15 hodin ● ZŠ - náměstí 
Sobota 8. srpna - 16.00 a 18.00 hodin ● ZŠ - náměstí 

DS Bit Jihlava / kolektivní režie
Luboš Brabenec: RUBIKON

Žádné komentáře
 
Děkujeme za vaší návštěvu