OCHOTNÍCI-ZC

Web o životě ochotnických divadel v regionu

AKTUALITY

Kompletní program Radnického dráčka 2010

Harmonogram ZČ oblastní přehlídky RADNICKÝ DRÁČEK 2010.

Sobota 15.5.2010
08,00 – 09,30        Příjezdy souborů, odborné poroty a hostů přehlídky.
09,30 - 09,45        Setkání členů odborné poroty s pořadateli.
09,00 – 10,00        Příprava prvního představení – DS Žumbera Plzeň
10,00 -  11,00        Zahájení přehlídky – ředitel přehlídky.
            První soutěžní představení
            Divadelní soubor Žumbera Plzeň
            Ladislav Synek
            Bramboroviny aneb Jak se hledá pohádka
            Režie Jitka Kováříková
            Délka představení 50min, příprava scény 40 min,

11,30 – 12,00        Přijetí starostou města na radnici.
12,15 – 12,45        Hodnocení odborné poroty – seminář  – DS Žumbera Plzeň

13,00 – 14,15        Druhé soutěžní představení:
            Divadelní soubor Osada Horní Bříza
            Jaroslav Koloděj
            Jak se peklo zadlužilo a co z toho všechno bylo
            Režie Eva Zajícová
14,45 – 15,15        Hodnocení odborné poroty – seminář  – DS Osada Horní Bříza
15,30 – 16,15        Třetí soutěžní představení:
            Divadelní soubor M+M Hranice
            Vratislav Mikan
            Čert a kupec Seberád
16,30 – 17,00        Hodnocení odborné poroty -  seminář --  M+M Hranice
17,30 – 18,40        Čtvrté soutěžní představení:
            Divadlo  Jezírko Plzeň
            Jaroslav Pára
            Čarodějka na vdávání
            Režie Jaroslav Pára
19,15 – 19,45        Hodnocení odborné poroty -  seminář – DS Jezírko Plzeň
20,00            Společenský večer.

Neděle 16.5.2010                      
10,00 – 11,10        Páté soutěžní představení:
            Divadelní spolek Úhlavan Přeštice
            Vladimír Kábrt
            Vesnická pohádka
Režie Ludvík Pouza
11,30 – 12,00        Hodnocení odborné poroty – seminář – Úhlavan Přeštice
12,30 – 13,30        Šesté soutěžní představení:
            DS Podividlo ažažAš
            Autor - neuveden
            O Popelce
            Režie Vratislav Mikan
14,45 – 15,45        Sedmé soutěžní představení:
            Divadelní soubor Propadlo Plzeň
            Autor neznámý
            O kouzelném  flašinetu
            Režie Dagmar Marovičová
16,00 – 17,00        Hodnocení odborné poroty -  seminář – Podividlo ažažAš  +
DS Propadlo Plzeň
17,00 -            Závěreční vyhodnocení přehlídky.
 
Děkujeme za vaší návštěvu