OCHOTNÍCI-ZC

Web o životě ochotnických divadel v regionu

AKTUALITY

Ocenění

Ocenění udělená na XXVIII. Západočeské přehlídce v Horažďovicích 13. 3. 2011

Na návrh odborné poroty udělili pořadatelé tato ocenění:
Čestná uznání za herecký výkon
Martinu Petrusovi  za roli Kena Gormana  v inscenaci N.Simona Řeči souboru Tyjátr Horažďovice
Vladimíru Šlechtovi  za roli Lennyho Ganze  v inscenaci N.Simona  Řeči souboru Tyjátr Horažďovice
Radku Nakládalovi za roli Limonádového Joa v inscenaci J.Brdečky Limonádový Joe Sušického divadelního spolku Schody
Jaroslavu Weinlichovi za roli Arlecchina v inscenaci C.Goldoniho Treperendy Divadelního souboru D 3 Karlovy Vary
Luboši Štěpánovi za roli Beppa v inscenaci C.Goldoniho Treperendy Divadelního souboru D 3 Karlovy Vary
Elišce Huberové za roli Catte v inscenaci C.Goldoniho Treperendy Divadelního souboru D 3 Karlovy Vary
Martinu Sobotkovi za roli Charlese Condomina v inscenaci N. Cowarda Rozmarný duch souboru Rozmarýn Dobřany
Čestné  uznání
Karlu Šťastnému  za režii inscenace N.Simona  Řeči souboru Tyjátr Horažďovice
Zuzaně Baierlové-Navrátilové za osobní přínos k obnovení činnosti divadelního souboru v Sušici
Zvláštní čestné uznání
Anně Chocové, nejmladší účastnici přehlídky za příslib talentu v v inscenaci J.Brdečky Limonádový Joe Sušického divadelního spolku Schody
Ceny za herecký výkon
Lence Štěpáníkové za roli Chris Gormanové v inscenaci N.Simona Řeči souboru Tyjátr Horažďovice
Haně Frankové za roli Bernardy v incenaci F.G.Lorcy: Dům Bernardy A. souboru Evrybáby a Hosté Plzeň
Marii Mušce Chmelíkové za roli  Marjy L. Podsekalnikovové v inscenaci Nikolaje Erdmana Sebevrah souboru Divadlo Jako host Plzeň
Adéle Lučanské za roli Tonádo Lou v inscenaci J.Brdečky Limonádový Joe Sušického divadelního spolku Schody
Jolaně Zacharové za roli Odetty v inscenaci Jacguese Jean Della, Gorale Sibleyrase  Ať žije Bouchon! souboru Podividlo ažaž Aš
Josefu Drápalovi za roli Penzisty v inscenaci J. Jílka Procházka růžovým sadem Divadelního spolku Jezírko Plzeň
Cena
Michalu Cábovi a spol. za hudbu v incenaci F.G.Lorcy: Dům Bernardy A. souboru Evrybáby a Hosté Plzeň
Gabriele Vaškové za dramaturgii a úpravu inscenace  Nikolaje Erdmana Sebevrah souboru Divadlo Jako host Plzeň
Sušickému divadelnímu spolku Schody za hudební složku v inscenaci J.Brdečky Limonádový Joe
Jiřímu Hniličkovi za scénu k inscenaci C.Goldoniho Treperendy Divadelního souboru D 3 Karlovy Vary
Lence Bloudkové za kostýmy k inscenaci C.Goldoniho Treperendy Divadelního souboru D 3 Karlovy Vary
Cena diváka
Divadelnímu spolku Jezírko za inscenaci J.Jílka Procházka růžovým sadem
Hlavní cena
Divadelnímu souboru Tyjátr Horažďovice za inscenaci N.Simona Řeči
Na národní přehlídku DIVADELNÍ DĚČÍN 2011 doporučena inscenace
Divadelního souboru Tyjátr Horažďovice s  inscenací N.Simona Řeči

 
Děkujeme za vaší návštěvu